МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ- СЛОВЕСНИКІВ

Керівник методичного об`єднання – Літвінова Р.О.

«Не даруй людині картину - подаруй їй фарби і полотно. Не даруй людині книгу – подаруй блокнот і ручку Не даруй того, що ти вважаєш щастям – подаруй їй свободу вибирати своє щастя». Це і є сенс роботи вчителя. Не обрати за своїх учнів їх майбутню долю, а допомогти їм пізнати цей світ і себе в ньому, знайти своє призначення. Якщо змогли їх розворушити, примусили думати, мріяти, шукати, діяти, знайте, що ви - на своєму місці!

Методичне об’єднання вчителів філологічних дисциплін ставить такі основні завдання:

1. Спрямувати роботу на забезпечення високого рівня викладання української мови та літератури, іноземної мови, зарубіжної літератури, формування в учнів практичних умінь і навичок.

2. Навчати школярів користуватися всіма багатствами мовних засобів, формувати у школярів уміння і навички зв’язного усного і писемного мовлення.

3. Забезпечувати засвоєння учнями орфографічних та граматичних норм української літературної мови.

4. Удосконалювати форми і методи роботи на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури, творчо підходити до кожного уроку, впроваджуючи в практику досягнення педагогічної науки.

5. Систематично знайомитися та впроваджувати в практику сучасні освітні технології та інновації.

6. Регулярно проводити огляд новинок методичної та художньої літератури, періодичних видань.

7. Активізувати позакласну роботу з навчальних предметів, розвиваючи при цьому творчі здібності учнів.

8. Проводити індивідуальну роботу з обдарованими учнями і з невстигаючими учнями.

9. Використовуючи різні засоби, форми і методи навчання, виховувати в учнів любов до рідної мови, повагу до культури і традицій свого народу, інших народів світу.

Склад методичного об’єднання:

/Files/images/2023- Л.Івахненко.jpg

Івахненко Лариса Василівна, вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "вчитель- методист"

Кредо: Мудрий не той, хто багато знає, а той, чиї знання корисні.

/Files/images/2023- Літвінова Р.О..jpg

Літвінова Раїса Олександрівна, вчитель зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "старший учитель"

Кредо: Прагни не до того, щоб досягти успіху, а до того, щоб твоє життя мало сенс.

Шевченко Наталія Миколаївна - вчитель російської мови та літератури

Шевченко Наталія Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії"

Кредо: Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути.

Пащенко Галина Вікторівна - вчитель української мови та літератури

Пащенко Галина Вікторівна, вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії"

Кредо: "Ніколи не зупинятись на досягнутому, бо життя- це процес, тому завжди потрібно рухатись уперед"

/Files/images/2023- Савоник.png

Савонік Аліна Миколаївна, вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія "спеціаліст ІІ категорії"

Кредо: Сильним і досвідченим стає педагог, який уміє організовувати свою працю.

/Files/images/2023- Кулиш.png

Куліш Інна Леонідівна, вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія "спеціаліст ІІ категорії"

Кредо: Праця, оптимізм, постійне самовдосконалення - запорука життєвого успіху.

/Files/images/2023- стрічка.jpg

/Files/images/2023- Панюшина С..jpg

Панюшина Світлана Віталіївна, вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія "спеціалст ІІ категорії"

Життєве кредо:

«Віддай людині крихітку себе.
За це душа наповнюється світлом»
(Ліна Костенко)

Педагогічне кредо:

Спочатку треба пробудити душу в дитині, а потім шліфувати розум.

/Files/images/2023- стрічка.jpg

/Files/images/2023- Ляма.jpg

Ляма Анастасія Сергіївна, вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія "спеціаліст"

Кредо: "Коли я дивлюся на моїх учнів - бачу необмежані можливості, тому я прагну їм допомогти реалізувати їх".