/Files/images/2020- правила учнів.jpg

Правила поведінки здобувачів освіти в ХГ №44

1. З’являтися в заклад освіти за 10-15 хвилин до початку занять, зайняти своє робоче місце, підготувати все необхідне навчальне приладдя до уроку.

2. Виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

3. Діяти в будь-якій ситуації на користь шкільного колективу, турбуватись про честь і авторитет школи, підтримувати в чистоті й порядку приміщення і територію. Берегти шкільне майно.

4. Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм. Насильство, булінг (цькування) є неприпустимими формами поведінки у закладі освіти та за його межами.

5. Не приносити на територію закладу освіти і не використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, цигарки, інші засоби і отрути, а також токсичні речовини.

6. Використовувати мобільні телефони під час освітнього процесу лише при необхідності зв’язку із батьками (або особами, що їх заміняють) та з дозволу вчителя.

7. Турбуватись про здоров`я і безпеку власного життя, своїх товаришів, пам’ятати, що здоров`я дітей – майбутнє нашого народу, займатися фізичною культурою і спортом, уникати шкідливих звичок.

8. Не залишати без дозволу педагогів (за узгодженням з батьками) територію установи під час освітнього процесу.

9. У разі пропуску занять здобувач освіти зобов’язаний пред’явити класному керівнику довідку з медичної установи або пояснювальну записку від батьків (або осіб, що їх заміняють) про причину відсутності.

10. Під час перерви задля збереження життя та здоров’я та з метою уникнення випадків травматизму здобувачу освіти категорично забороняється залишати територію освітньої установи, бігати, штовхатися, кидатися предметами, застосовувати фізичну силу, самовільно відкривати вікна, сидіти на підвіконнях.

11. Здобувач освіти зобов’язаний старанно вчитися, зразково поводитися, брати участь у громадському житті й суспільно корисній праці, виконувати правила внутрішнього розпорядку.

12. Якщо здобувач освіти заподіяв збитки освітній установі, то вони відшкодовуються коштами батьків, або осіб, що їх заміняють.

13. Здобувач освіти звертається до класного керівника, психологічної служби та адміністрації закладу освіти за допомогою, якщо проти нього здійснюються протиправні дії.

14. Охороняти, берегти і примножувати природу, народне добро.

15. Знати й суворо дотримуватись Правил дорожнього руху, протипожежної безпеки і поведінки на воді.

16. Виконувати вимоги чергового по школі.

17. Дотримуватись правил етикету: вітатись з дорослими, товаришами, поважати інших.

Вимоги до зовнішнього вигляду учнів

1. Кожен учень зобов’язаний з’являтися до школи чистим і охайно одягненим.

2. Кожен учень зобов’язаний слідкувати за чистотою тіла, рук, зубів, носа. Нігті повинні бути коротко підстрижені, фарбувати їх не дозволяється.

3. Зачіска повинна бути акуратною.

4. Кожен учень повинен мати чисту носову хустинку, гребінець.

5. Під час перебування в закладі освіти забороняється користуватися косметикою.

Вимоги до збереження майна

1. Всі учні зобов’язані берегти майно, бережно поводитися зі своїми речами та речами товаришів.

2. Забороняється псувати парти, дошку, бруднити стіни, двері, вікна в класах і коридорах.

3. Учні повинні оберігати зелені насадження на подвір’ї та навколо нього.

4. При пошкодженні майна батьки учня зобов’язані відшкодувати матеріальні збитки.

Вимоги по догляду за підручниками, зошитами, щоденниками

1. Підручники мають бути аккуратно обгорнуті, мати закладинки.

2. Зошити учнів мають бути чистими і підписаними за встановленим зразком.

3. Всі записи в зошитах мають відповідати правилам орфографічного режиму.

4. Кожен учень повинен акуратно вести щоденник і у встановлений класним керівником день здавати щоденник на перевірку.

Кiлькiсть переглядiв: 535