План роботи батьківського комітету ХЗОШ І - ІІІ ступенів №44 на 2017/2018 навчальний рік

№ засіданняЗміст заходівДатаВідпов.
І1.Про підсумки роботи батьківського комітету школи протягом 2016/2017 н.р. та вивчення нормативних документів, що стосуються роботи батьківського комітету
2.Про вибори голови та секретаря б/к 3.Про план роботи б/к на 2017/2018н.р.
4.Про організацію допомоги дітям з АТО.
5.Про режим роботи школи в І семестрі
6. Надання благодійної допомоги школі.
7. Забезпечення належних умов по забезпеченню безпечного перебування учнів школи.
8. Про охорону школи
9. Підтримка та матеріальна допомога школі.
жовтеньГолова б/к Заступники директора з навчально- виховної роботи
ІІ1.Про підсумки І семестру
2.Про поведінку та відвідування учнями школи
3. Про роботу з питань профорієнтації щколярів.
4. По проведення часткових ремонтних робіт та проведення санітарно-гігієнічних заходів на ІІ семестр 2017/2018навчального року.
5. Про організацію дозвілля учнів під час зимових канікул, Новорічних та Різдвяних свят 6.Про результати медичного огляду учнів школи у 2017/2018 н.р., стан здоров’я підлітків та шляхи його покращення.
груденьГолова б/к Директор Медсестра школи
ІІІ1.Про участь батьків у формуванні моральних якостей учнів та співпрацю педагогів та батьків.
2.Про роботу школи з профілактики правопорушень учнів та роботу з неблагополучними сім’ями. Про участь батьківського комітету в засіданні шкільної комісії з профілактики правопорушень.
3.Про роботу з патріотичного виховання учнів та формування розвитку особистості учня, його громадянської позиції.
4.Про харчування учнів у ІІ семестрі 2017/2018 н.р.
лютийГолова б/к
IV1.Про ознайомлення з нормативно- правовими документами щодо порядок закінчення 2017/2018 н.р. та проведення ДПА» 2.Про підготовку учнів 9,11-х класів до ДПА
3.Про оздоровлення дітей влітку 2018року.
4.Про проведення ремонтних робіт та участь батьків у ремонті приміщень школи.
квітеньДиректор
Голова б/к
V1.Про підсумки роботи батьківського комітету протягом 2017/2018 навчального року та планування роботи на наступний навчальний рік.
2. Звіт фінансово-ревізійної комісії за ІІ семестр та навчальний рік.
червеньДиректор
Голова б/к