План роботи батьківського комітету ХЗОШ №44 на 2022/2023 навчальний рік

№ засіданняЗміст заходівДатаВідпов.
І1. Про підсумки роботи батьківського комітету школи протягом 2021/2022 н.р. та вивчення нормативних документів, що стосуються роботи батьківського комітету

2.Про вибори голови та секретаря б/к

3.Про план роботи б/к на 2022/2023 н.р.

4.Про організацію допомоги дітям пільгових категорій.

5.Про режим роботи школи в І семестрі
6. Надання благодійної допомоги школі.

7. Забезпечення належних умов по забезпеченню безпечного перебування учнів школи.

8. Про забезпечення охорони школи
жовтеньГолова б/к Заступники директора з навчально- виховної роботи
ІІ1.Про підсумки І семестру

2.Про поведінку та відвідування учнями школи

3. Про роботу з питань профорієнтації щколярів.

4. По проведення часткових ремонтних робіт та проведення санітарно-гігієнічних заходів на ІІ семестр 2022/2023 навчального року.

5. Про організацію дозвілля учнів під час зимових канікул, Новорічних та Різдвяних свят

6.Про результати медичного огляду учнів школи у І семстрі 2022/2023 н.р., стан здоров’я підлітків та шляхи його покращення.
груденьГолова б/к Директор Медсестра школи
ІІІ1.Про участь батьків у формуванні моральних якостей учнів та співпрацю педагогів та батьків.

2.Про роботу школи з профілактики правопорушень учнів та роботу з неблагополучними сім’ями. Про участь батьківського комітету в засіданні шкільної комісії з профілактики правопорушень.

3.Про роботу з національно- патріотичного виховання учнів та формування розвитку особистості учня, його громадянської позиції.
лютийГолова б/к
IV1.Про ознайомлення з нормативно- правовими документами щодо порядок закінчення 2022/2023 н.р. та проведення ДПА, ЗНО»

2.Про підготовку учнів 4,9,11-х класів до ДПА та ЗНО.

3.Про проведення ремонтних робіт та участь батьків у ремонті приміщень школи.
квітеньДиректор
Голова б/к
V1.Про підсумки роботи батьківського комітету протягом 2022/2023 навчального року та планування роботи на наступний навчальний рік.

2. Звіт фінансово-ревізійної комісії за ІІ семестр та навчальний рік.
червеньДиректор
Голова б/к