/Files/images/school_photo_004-150x150.jpg

Рекомендації батькам гіперактивних дітей

* У своїх відносинах із дитиною дотримуйтеся «позитивної моделі». *Хваліть її в кожному випадку ,коли вона цього заслужила,підкреслюйте успіхи . Це допоможе зміцнити в дитини впевненість у власних силах .

*Уникайте повторень слів «ні» і «не можна» .

*Говоріть стримано ,спокійно і м’яко .

*Давайте дитині тільки одне завдання на певний відрізок часу ,щоб вона могла його завершити.

*Для підкріплення усних інструкцій використовуйте зорову стимуляцію.

*Заохочуйте дитину до всіх видів діяльності ,що вимагають концентрації уваги.

*Підтримуйте вдома чіткий розпорядок дня . Час прийму їжі ,виконання домашніх завдань і сну повинний відповідати цьому розпорядкові . *Уникайте по можливості скупчень людей. Перебування у великих магазинах ,на ринках , у ресторанах тощо чинить на дитину надмірно стимулюючий вплив .

* Під час ігор обмежуйте дитину тільки одним партнером .

*Уникайте неспокійних , гучних приятелів .

*Оберігайте дитину від стомлення ,оскільки воно призводить до зниження самоконтролю і наростання , гіперактивності .

*Давайте дитині можливість витрачати надлишкову енергію.

Корисна щоденна фізична активність на свіжому повітрі,тривалі прогулянки,біг, спортивні заняття.