WWWКОРИСНІ ПОР@ДИ ІНТЕРНЕТ-М@НДРІВНИК@М

Були часи, коли кількість користувачів Інтернету дорівнювала нулю. Причина проста: тоді його, Інтернету тобто, просто не було. Це нам із вами важко зараз навіть уявити собі, що б то у світі коїлось, якби не було ані всесвітньої мережі, ані пошти електронної, ані чатів, де можна годинами переливати з пустого в порожнє, створюючи ілюзію живого спілкування. А тоді люди спокійнісінько обходилися без усього цього, і виходило це в них просто-таки пречудово. Самих телевізорів, кажуть, вистачало їм по самісінькі вуха.WWW1 І хто знає, може б і далі так собі жили й не тужили, аж тут у жовтні 1971 року програміст однієї американської компанії Рей Томлінсон відправив з одного комп'ютера на інший дуже змістовне послання -QWERTYUIOP», - яке становило собою простий набір клавіш верхнього рядка клавіатури. А трохи пізніше розробив систему електронної пошти і запропонував значок @ -для електронних адрес. Та знадобилося ще 10 років, щоб на світ Божий з'явився Інтернет, і ще 20 років, щоб той же світ обплела World Wide Web - всесвітня інформаційна павутина.

WWW2Описати Інтернет — це все одно, що розповідати про велике місто. Можна говорити про ландшафт, вулиці, магазини, людей, погоду або про все це разом. Однак це не дасть вичерпної картини. Інтернет - це не програма, не якесь там програмне чи апаратне забезпечення і навіть не система. Це величезна комп’ютерна мережа — свого роду джерело, де можна отримати практично будь-яку інформацію (безкоштовно чи за платню), а ще це є засіб спілкування між людьми.

WWW3Тому давайте краще просто розберемося з тим, як використовувати його з максимальною віддачею та не меншим задоволенням. Нагадаю про всяк випадок: для того щоб ви могли борознити безкраї простори Інтернету, у вас повинний бути щонайменше комп'ютер, телефонна лінія й модем. І гарний провайдер — організація, що забезпечує підключення до Інтернету. Якщо все це є -WWWelcom!

Почнемо з пошуку інформації. Найпростіший спосіб знайти те, що вас цікавить, - набрати потрібну адресу у віконці броузера (програма для пошуку та відображення веб-сторінок), і потрібна інформація у вас на моніторі. Інша річ, коли ви не знаєте ніякої адреси, а просто шукаєте, наприклад, знайти відомості про Асірійську бібліотеку. Для таких випадків і передбачені «пошукові агенції» - системи, де за найменшими прикметами відшукують такі відомості. Віртуальні агенції знаходяться за віртуальними адресами, наприклад:

Кiлькiсть переглядiв: 81