НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Учні 5-х класів та шкільна бібліотека одержали унікальне видання, співавторами якого стали харківські школярі.

За ініціативи Харківського міського голови Кернеса Г.А. було видано кольорову книгу дитячих нарисів, поезій про Харків - «Мандрівка центром Харкова»

/Files/images/44-5А.jpg

/Files/images/44-5Б.jpg

Підручники для учнів 1, 10-х класів.

/Files/images/44-1 клас.jpg /Files/images/44-10 кл.jpg

ПЕРШІ УРОКИ АНГЛІЙСЬКОЇ!

Доброго дня, шановний вчителю!

Перед Вами спеціалізований номер «Posnayko» з мультимедійним диском, за допомогою якого зможете провести перші вересневі уроки за темами „About Myself", „Meet My Family" та „Birthday Party". Всі матеріали для уроків (аудіодоріжки, пісні, роздаткові матеріали) розміщені в журналі та на диску. Запустивши диск на комп'ютері, Ви знайдете аудіодоріжки в розділі «Слухати», а роздаткові матеріали - в розділах «Грати» і «Вчитися». Диск можна прослуховувати також і на звичайному CD-програвачі.

/Files/images/Biblioteka/а.jpg