/Files/images/28.jpg

Книга - наш друг.

Якщо ми з вами пригадаємо, коли в перший раз познайомились з книгою, то виявиться, що книга потрапила нам в руки ще задовго до того, як ми навчились читати.

Спочатку нам читали дорослі або старші сестри і брати. Всі ми любили слухати читання казок, оповідань, віршів. З великим задоволенням багато разів ми розглядали малюнки в книжках. Ще не вміє читати, ми вже потоваришували з книгою. У нас з'явились улюблені герої, улюблені книги.

З тих пір, як ми навчились читати, книга назавжди увійшла в наше життя і стала кращим учителем, вірним другом і добрим порадником в усі тяжкі хвилини життя.

Чим більше ми вчимось, тим більше ми старішаємо, тим більше потрібна нам книга, тим більше ми розуміємо, що всі знання і досвід, набуті людьми, містяться в книгах.

Про все, що оточує нас, про всі явища і закони природи ми пізнаємо із книг. При допомозі книги ми можемо здійснити любу подорож, побувати в любій країні. А з якими чудовими людьми ми знайомимося в книгах.

На зміну любимим героям із наших перших книжок: доброму лікарю Айболіту, Попелюшці, Коту у чоботах і багатьом іншим, приходять нові літературні герої, вчинки яких викликають в нас бажання бути такими ж, як вони.

Поради батькам щодо читання дітей

Кiлькiсть переглядiв: 74