Із 1 до 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек (наказ МОН України від 12.08.2014 № 931).

Сучасна система освіти переживає етап реформування та повного перезавантаження. Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у житті. За умови введення в дію активного чинника – Закону України «Про освіту» та його дотримання НУШ характеризуватиме високий технологічний рівень, новітнє навчально-методичне й інформаційне забезпечення, потужний кадровий потенціал.

Шкільні бібліотеки як обов’язковий структурний підрозділ НУШ є важливим складником сучасного освітнього середовища.

Задля сприяння реалізації основних пріоритетів НУШ, зокрема, створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування покоління, яке здатне вчитися упродовж всього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства, цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбуватиметься під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек має сприяти реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формуванню покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

Рекомендації щодо проведення у 2019 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

під гаслом:

«Бібліотека Нової української школі-простір для освітніх можливостей кожного учня».

№ з/п Назва заходу Термін виконання Відповідальний
1. Відкриття місячника. Флешмоб-запрошення«Зроби добру справу - запроси друга до бібліотеки!» 01.10.2019 Павлова І.В., завідуюча бібліотекою, Куліш А.О.
2. Книжкова виставка: «Казки-хвилинки » Жовтень 2019 Павлова І.В., завідуюча бібліотекою, Куліш А.О.
Голосне читання оповідань «Читаємо разом 5 хвилин» Жовтень 2019 Павлова І.В., завідуюча бібліотекою, Куліш А.О.
3. Огляд літератури: «Підказки для педагогогів та батьків» Жовтень 2019 Павлова І.В., завідуюча бібліотекою, Куліш А.О.
4. Подорож -екскурсія в бібліотеку: «Перетворимо весь світ у бібліотеку» Жовтень 2019 Павлова І.В., завідуюча бібліотекою, Куліш А.О.
5. Тиждень родинного читання: «Зростай із книжкою,малюк» 17-21.10. 2019 Павлова І.В., завідуюча бібліотекою, Куліш А.О.
6. День бібліотворчості: «Читаємо,малюємо,граємо» 18.10. 2019 Павлова І.В., завідуюча бібліотекою, Куліш А.О.
7. Віртуальна екскурсія "Бібліотеки світу" Жовтень 2019 Павлова І.В., завідуюча бібліотекою, Куліш А.О.
8. Благодійна акція «Сучасну книгу шкільній бібліотеці» Жовтень 2019 Павлова І.В., завідуюча бібліотекою, Куліш А.О.
9. «Конкурс на кращу газету: «Книга - ключ до знань!» Жовтень 2019 Павлова І.В., завідуюча бібліотекою, Куліш А.О.