ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ У ШКОЛІ

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ У ШКОЛІ.

З 1 вересня українські школи почали роботу у звичайному режимі, а закриття навчальних закладів можливо тільки в районах червоної зони.

У закладах освіти рекомендується:

- входити та пересуватися по закладу освіти потрібно у масці, під час занять її можна не використовувати.

Учні 1-4-х класів можуть ходити по школі без масок;

- на вході до закладу освіти мають бути антисептики, учні та викладачі повинні мити руки водою з милом після кожного уроку.

Якщо немає доступу до води - використовувати антисептик.

- перед заняттями педагоги опитуватимуть учнів про самопочуття. При симптомах захворювань – направлятимуть на огляд до медпрацівника;

- термометрія обов’язкова для персоналу, але не для учнів.

Заборонено входити до закладу з температурою понад 37,2 С.

- у регіонах "помаранчевого" рівня, педагогам рекомендують носити захисні щитки, у решті зон - дотримуватися фізичної дистанції;

- необхідно зменшити пересування учнів закладом:

- можна проводити всі заняття в одному кабінеті;

- провітрювати класи після кожного заняття протягом 10 хвилин;

- рекомендується проводити заняття на відкритому повітрі, за можливості;

-розклад має починати та завершати заняття в різних класах у різний час;

-у разі підтвердження випадку коронавірусу в когось з учнів - вся група йде на самоізоляцію.

Батьки та педагоги повинні зрозуміло пояснювати дітям, як саме необхідно поводитися з маскою, коли її можна знімати, а коли – краще надягнути. Не можна забувати про найелементарнішу профілактику – часто мити руки, уникати контакту з людьми, які чхають та кашляють, не торкатись обличчя зайвий раз руками.