/Files/images/2022- платформи.jpg

Триває військове протистояння України та країною-агресоркою. Пріоритетом роботи нашого закладу освіти залишається безпека дітей, саме тому вчителі школи організовують свою роботу таким чином, щоб забезпечити не тільки здобуття знань учнями, а й їхнє комфортне навчання. Незважаючи на те, що багато дітей навчається в школах різних міст України та в інших країнах, більшість наших учнів виявила бажання продовжувати здобувати освіту на дистанційних уроках і з учителями ХГ № 44. Педагоги проводять zoom-уроки , з урахуванням того, що деякі учні виїхали за кордон, як з учнями всього класу, та і групові та індивідуальні заняття.

Учителі гімназії проводять тестування учнів, щоб дізнатись, які проблеми виникають у школярів під час дистанційного навчання. Це робиться для того, щоб якісно організувати подальшу роботу щодо усунення прогалин в опануванні програмового матеріалу. Діти проходять тестування на різних платформах, а саме: «На Урок», «Всеосвіта», «Human». Учителі постійно працюють над опануванням новітніх платформ.

Зважаючи на те, що в деяких учнів тимчасово відсутня можливість виходити в інтернет або така можливість обмежена, діти працюють самостійно, але за першої можливості відправляють свої роботи для перевірки та корекції отриманих знань. У таких випадках робота продовжується в індивідуальному форматі.

Наші учні завжди намагаються приділяти увагу фізичному здоров’ю. Уроки фізичної культури проходять під керівництвом учителів, іноді навіть залучаються батьки, яким пропонується займатися фітнесом або грати у футбол з дітьми.

Попереду ще багато роботи, але ми тримаємось! Віримо в нашу Перемогу! З надією на швидке повернення до мирного життя та навчання!

ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ДОБІРКА СЕРВІСІВ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ( ДЕ ГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО?, Prometheus – Найкращі онлайн-курси України та світу, )

ПЛАТФОРМИ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК І САМОРОЗВИТКУ

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 1-9, 11-Х КЛАСІВ НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

З 1 вересня 2023 року освітні заклади Харкова розпочали освітній процес. В основу такого рішення покладена виваженість підходів та, перш за все, розуміння найвищої цінності - самої дитини та її життя.

Отже, форма занять буде виключно дистанційною, для чого будуть задіяні електронні освітні платформи і комунікаційні онлайн сервіси.

Найбільш оптимальна та безпечна форма організації освітнього процесу в умовах воєнного стану — дистанційна. Корисними у цій ситуації будуть напрацьовані під час пандемії коронавірусу моделі змішаного та дистанційного навчання у синхронному й асинхронному режимах.

Основний критерій для обрання форми навчання - це зручність для учасників освітнього процесу.

Педагогічний колектив ХГ №44 продовжує здійснювати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Опрацювання навчального матеріалу - це особиста відповідальність учня.

Шановні батьки, просимо контролювати виконання домашніх завдань.

Дистанційні заняття відбуваються відповідно до діючого розкладу занять та починаються о 9.00 з індивідуальних консультацій з класним керівником та вчителями- предметниками.

Шановні учасники освітнього процесу! Навчальні матеріали ви отримуєте за допомогою месенджерів (вайбер, E-mail). Про проведення он-лайн конференцій на платформі Zoom.us повідомляють класні керівники.

Особливо слід зазначити, що розклад уроків та їхнє проведення матимуть гнучкий характер.

Вбачаємо наше завдання у побудові освітнього процесу в умовах бойових дій таким чином, щоб були враховані інтереси учасників освітньої комунікації із запобіганням ймовірним психологічним та безпековим ризикам.

Онлайн-сервіси для дистанційного навчання:

Всеукраїнська школа онлайн

Для кого: учні 5–11-х класів

Що саме: 18 шкільних предметів

Зараз на платформі викладено вже 2200 уроків і тестів за шкільною програмою. Окремою перевагою є наявність віртуального класу, де вчитель може відслідковувати прогрес учнів та запрошувати їх до навчання. Це ідеальний варіант для дітей, які зараз можуть перебувати у різних куточках України.

Платформа безкоштовна та доступна 24/7 як в Україні, так і за кордоном. Як правильно організувати таке навчання (методичні рекомендації для вчителів) можна переглянути тут:https://lms.e-school.net.ua/guide.

14 березня також стартував освітній проєкт«Навчання без меж»– спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та «Суспільне», а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, «Київстар ТВ», «1+1 відео» та sweet. tv.

Кiлькiсть переглядiв: 530