/Files/images/шкільні вчителі.jpg

Колектив педагогічний в районі не гірший,
вміє гарно працювати, не любить ледачих.

Всі підвищують свій рівень, часу не марнують, об’єднання методичні, натхненно працюють.

Їх у школі всього 7, та не в цьому суть,
передовий педагогічний нам досвід несуть.

Велике значення вчителі надають використанню інноваційних технологій у навчанні учнів, над обраною темою педагогічний колектив працює п’ятий рік.

На початку року була створена науково-методична рада школи на чолі з директором Івахненко Л.В. До складу її ввійшли заступники директора з навчально-виховної роботи Коваленко Л.О
., Семіног О.В., старший вчитель Гужва Л.І. (вчитель історії), голови шкільних методичних об’єднань.

Класний керівник - це особа, яка за дорученням народу має повсякденний доступ до найдорожчого народного багатства - душі, розуму, почуттів дітей, підлітків і юнаків. Перед ним, з одного боку, моральні цінності, створені, вистраждані протягом століть, з другого - багатство народу, його майбутнє, його надія - молоде покоління. Класний керівник творить найбільше багатство суспільства - Людину...