/Files/images/вчимося-жити-разом.jpg

Міністерство освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» реалізує проект «Вчимося жити разом».

Проект «Вчимося жити разом»

Мета:

1. Сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту.

2. Розвиток у всіх дітей життєвих навичок розбудови миру і активного громадянства.

Форми впровадження за компонентом «Освіта життєвих навичок»:

· Тренінгові курси розвитку життєвих навичок, які підвищують стійкість дітей та молоді у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах.

· Тренінги для педагогів з методики викладання розроблених курсів та створення у навчальному закладі сприятливої психологічної атмосфери для дітей, переміщених із зони конфлікту.

Цільова група проекту:

Вихованці дошкільних та учні загальноосвітніх навчальних закладів (початкова, основна і старша школа).

Регіони впровадження:

Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Харківська і Запорізька області

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» в поточному році разом з Національним Університетом «Києво-Могилянська Академія» стали головними виконавцями проекту «Вчимося жити разом» з розвитку життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям та підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Проект вроваджується за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він є складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту.

Проект реалізується в двох напрямках – формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям психологічної допомоги та підтримки в навчальних закладах.

Проектною діяльністю планується охопити 25% всіх шкіл та дошкільних закладів задіяних областей, провести понад 130 тренінгів різних рівнів, навчивши понад 3300 педагогів та понад 50 000 дітей.

/Files/images/Евро.jpg

Усі посібники та додаткові матеріали за проектом «Вчимося жити разом» можна переглянути та завантажити за цим посиланням http://autta.org.ua/ua/ProjectUNICEF/resourse