/Files/images/вчимося-жити-разом.jpg

Міністерство освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» реалізує проект «Вчимося жити разом».

Проект «Вчимося жити разом»

Мета:

1. Сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту.

2. Розвиток у всіх дітей життєвих навичок розбудови миру і активного громадянства.

Форми впровадження за компонентом «Освіта життєвих навичок»:

· Тренінгові курси розвитку життєвих навичок, які підвищують стійкість дітей та молоді у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах.

· Тренінги для педагогів з методики викладання розроблених курсів та створення у навчальному закладі сприятливої психологічної атмосфери для дітей, переміщених із зони конфлікту.

Цільова група проекту:

Вихованці дошкільних та учні загальноосвітніх навчальних закладів (початкова, основна і старша школа).

Регіони впровадження:

Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Харківська і Запорізька області

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» в поточному році разом з Національним Університетом «Києво-Могилянська Академія» стали головними виконавцями проекту «Вчимося жити разом» з розвитку життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям та підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Проект вроваджується за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він є складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту.

Проект реалізується в двох напрямках – формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям психологічної допомоги та підтримки в навчальних закладах.

Проектною діяльністю планується охопити 25% всіх шкіл та дошкільних закладів задіяних областей, провести понад 130 тренінгів різних рівнів, навчивши понад 3300 педагогів та понад 50 000 дітей.

Усі посібники та додаткові матеріали за проектом «Вчимося жити разом» можна переглянути та завантажити за цим посиланням http://autta.org.ua/ua/ProjectUNICEF/resourse

Кiлькiсть переглядiв: 1112