Шкільна бібліотека

Библиотека1Народ без книг схожий на людину без дзеркала: він не може побачити свого обличчя ...
Расул Гамзатов

Книга всесильна

Библиотека2Як вогонь, приручений людиною, вона вічна й безсмертна.
У неї є все: і тривожне тисячолітнє минуле, і прекрасне сьогодення, і ще більш чудове майбутнє.
У неї немає лише одного - кінця

Дорогі читачі!

Библиотека3На багато питань ти знаєш відповідь - звідки береться молоко, як росте хліб, яка річка протікає там, де ти живеш, і як називається дерево, що росте під твоїм вікном.

Батьківщина обдарувала тебе щедро, обдарувала, щоб ти виріс справжньою людиною, став господарем Землі, на якій ти живеш, дбайливо ставився до всього живого, примножували багатства країни. Всі дороги для тебе відкриті. Яку ж вибрати?

Є такий будинок на світі, в якому письменники склали для тебе путівник по життю. Будинок цей, великий або скромний, але завжди дивовижний, називається "Бібліотека".

Бібліотека в перекладі з грецької мови означає «зібрання книг».

Без бібліотеки не може існувати жодна школа.

Школа - це місце, де діти отримують знання.

Джерело знання - книги. А книги знаходяться в БІБЛІОТЕЦІ.

/Files/images/Безымянный1.png

« О чем молиться, о друг? было бы в изобилии книг...»

Гораций

« Библиотека - это открытый стол идей, за который приглашается каждый»