/Files/images/2023- НМТ.jpg

Вісім рекомендацій, що стануть у пригоді під час роботи над тестовими завданнями під час НМТ:

1. Думайте про поточне завдання. Обов’язково читайте завдання до кінця. Знайомтесь з усіма варіантами відповідей до нього.

2. Використовуйте "закон виключення". Як засвідчує практика, багато тестових завдань можна вирішити за допомогою послідовного виключення тих варіантів відповідей, які явно є помилковими.

3. Підключайте інтуїцію. Якщо декілька варіантів відповідей здаються правильними, то намагайтеся довіряти своїй інтуїції, яка розвивається за умови багаторазового вирішення пробних тестових завдань, які в більшості є типовими.

4. Пропускайте складні та незрозумілі завдання. Це дасть вам можливість набрати максимальну кількість балів шляхом вирішення нескладних тестових завдань. Після завершення роботи над тестом треба повернутися до складних тестових завдань.

5. Не засмучуйтесь, якщо ви не змогли виконати завдання. Треба пам’ятати, що небагато випускників зможуть правильно виконати їх усі.

6. Контролюйте час виконання завдань. Плануйте середній час на їх виконання з кожного предмета. Треба пам’ятати, що пройти тестування бажано за 2/3 (максимум за 3/4) відведеного часу. Це дозволить повернутися до складних завдань, які були пропущені.

7. Треба вірити в позитивний результат НМТ. Пригадайте про свої успіхи в навчальній діяльності та про те, скільки часу і сил ви витратили на підготовку до НМТ.

8. Пам’ятайте, що НМТ – просто випробування, яких буде багато у вашому житті.

Український центр оцінювання якості освіти розробив для абітурієнтів путівник з НМТ. Він стане унікальним помічником для випускників.

Путівник учасника НМТ–це довідничок, який дасть відповідь на більшість запитань, що може виникнути до, під час або після тестування.У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді». Для того щоб полегшити пошук потрібної сторінки на сайті, текст у путівнику залінкований. А для тих, хто любить роздруковувати тексти, є QR-коди. Тож ви легко зорієнтуєтеся в часі та інформаційному просторі.

Путівник містить відповіді, зокрема, на такі питання:

- чи можуть випускнику відмовити у реєстрації на НМТ;

- що варто знати про проходження НМТ за кордоном;

- як і коли можна отримати результати тестування;

- як діяти, якщо не змогли взяти участь у НМТ;

- про що подбати напередодні тестування;

- чи можна змінити інформацію.

Завантажити путівник у форматі PDF.

Кiлькiсть переглядiв: 142