Інформація про проведену роботу щодо підготовки ХЗОШ №44 до нового 2019/2020 навчального року за кошти бюджету міста Харкова

1. Придбано одномісні парти для учнів 1-х класів НУШ -51 шт.

2. Придбано класні журнали, посібники.

3. Придбано комп’ютерну техніку (ноутбук-1 шт.,проєктори- 2 шт.) для організації освітнього процесу учнів 1-х класів НУШ.

4. Придбано дидактичний матеріал, посібники,колекції, плакати для кабінетів географії, математики, біології, фізики, хімії.

Інформація про проведену роботу щодо підготовки ХЗОШ №44 до нового 2018/2019 навчального року за кошти бюджету міста Харкова

1. Придбано одномісні парти для учнів 1-х класів НУШ - 60 шт.

2. Придбано меблі для кабінетів початкової школи - 2 комплекта.

3. Придбано комп’ютерну техніку (ноутбуки-2 шт., кольорові принтери - 2 шт, ламінатори- 2 шт.) для організації освітнього процесу учнів 1-х класів НУШ.

4. Придбано дидактичний та роздатковий матеріал для організації освітнього процесу учнів 1-х класів НУШ.

Інформація про проведену роботу щодо підготовки ХЗОШ №44 до нового 2017/2018 навчального року за кошти бюджету міста Харкова

1. Встановлення метапластикових вікон у їдальні та на харчоблоці (8 штук)

2. Ремонт м’якої покрівлі над вестибюлем та актовою залою.

3. Придбано:

- Господарчі товари.

- Канцелярські товари.

- Миючі та дезінфікуючі засоби.

- Класні журнали

4. Кронування та спилювання дерев (10 шт.)