В основу роботи школи покладено прiоритет загальнолюдських цiнностей, який передбачає досягнення для юних громадян суверенної України того рiвня освiти й освiченостi, що вiдповiдав би високим мiжнародним стандартам, сприяв органiчнiй iнтеграцiї рiдної країни у свiтову родину високоцивiлiзованих держав з високим духовно-iнтелектуальним потенцiалом.

Педагогiчний колектив освiтнього закладу прагне, щоб школа для кожного учня стала важливою сходинкою, по який пiднiмаються, наближаються до знань, до духовних джерел народу, до свого професiйного становлення.

Вiд людини освiченої до людини гуманної, шляхетної, iнтелiгентної - таке гасло педагогiчного колективу школи.

Є школи, в яких цiнується слово - i це добре!

Є школи, в яких цiнується справа - i це добре!

Є школи, в яких цiнується Особистiсть - ми за цю школу!

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 Харківської міської ради Харківської області працюють вчителі, якi складають стабiльний творчий колектив.

Серед них:

«спеціаліст вищої категорії» -9 осіб;

«спеціаліст І категорії» -12 осіб ;

«спеціаліст ІІ категорії» -3 осіб ;

«спеціаліст » -7 осіб;

Мають педагогічні звання:

"учитель-методист"-1 особа

"старший учитель" - 5 осіб.

Четверо з них - це випускники школи, якi в найкращий спосiб пiдтримують та продовжують традицiї своїх наставникiв у навчаннi та вихованнi учнiв.

Дякуємо вчителям, які підготували учнів, переможців та призерів шкільних і районних предметних олімпіад, конкурсів, турнірів.

/Files/images/досягнення.jpg

Переможцем районного етапу міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» з математики став учень 4-А класу Золотарьов Вадим (вчитель Можевітіна Н.Д.).

Учні школи стали учасниками та переможцями таких конкурсів:

- участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» І етап – учасників 70 осіб (переможців – 54 особи), ІІ етап – учасників 64 особи (переможців –46 осіб);

- участь у Міжнародному природознавчому конкурсі «Колосок» (переможців - 55 осіб),

- участь у міській відкритій конференції-конкурсі для учнів 9-11-х класів ліцеїв і гімназій «Каразінський колоквіум»: «Всесвітня історія» Максуль Анастасія - учениця 10-А, «Біологія» Андрейченко Андрій - учень 11-А, «Історія України» Підосинський Олександр – учень 10-А, «Література» Зуйкіна Яна, учениця 10-А;

- участь у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2019» учасників 44 особи (переможців – 8 осіб),

- участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» ( всього учасників - 30 учнів, переможців – 14 учнів),

- участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека» (переможців - 15 чоловік);

- участь у проекті «Харків очима небайдужих дітей» ( І місце);

- участь у міському конкурсі «Школа розвитку «Наш мер»» (диплом ІІ ступеня);

- участь у ХІІ міському Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів (9 осіб)

- участь у районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу» (М. Адаменко) – Петрова Карина - учениця 10-А класу, вчитель Івахненко Л.В.;

- районний етап XVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4-х (4 учні);

- районний етап VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів (5 учнів);

- районний етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів (5 учнів);

- районний етап VІІІ міського турніру юних істориків (5 учнів);

- районний етап VІІ міського турніру юних біологів (5 учнів);

- районний етап VII міського турніру юних правознавців (5 учнів);

Активними в організації й проведення конкурсів були координатори: Можевітіна Н.Д., Булатова Т.В., Ціп О.В., Пащенко Г.В., які організували урочисте відкриття та забезпечили ділову атмосферу при виконанні завдань.

Підсумки участі учнів в Всеукраїнського конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт членів МАН:

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році – учасників – 4 особи. Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН з базових дисциплін: учениця 10-А класу Безсонова Анастасія (І місце у секції «Лісознавство»), учитель Булатова Т.В., учениця 10-А класу Петрова Карина (ІІ місце у секції «Фольклористика»), учитель Івахненко Л.В., учениця 10-А класу Максуль Анастасія (ІІІ місце у секції «Зарубіжна література»), учитель Літвінова Р.О., учень 10-А класу Підосинський Олександр (ІІІ місце у секції «Психологія»), психолог Васильєва Т.О..

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році – переможець учениця 10-А класу Безсонова Анастасія (І місце у секції «Лісознавство»), учитель Булатова Т.В..