В основу роботи школи покладено прiоритет загальнолюдських цiнностей, який передбачає досягнення для юних громадян суверенної України того рiвня освiти й освiченостi, що вiдповiдав би високим мiжнародним стандартам, сприяв органiчнiй iнтеграцiї рiдної країни у свiтову родину високоцивiлiзованих держав з високим духовно-iнтелектуальним потенцiалом.

Педагогiчний колектив освiтнього закладу прагне, щоб школа для кожного учня стала важливою сходинкою, по який пiднiмаються, наближаються до знань, до духовних джерел народу, до свого професiйного становлення.

Вiд людини освiченої до людини гуманної, шляхетної, iнтелiгентної - таке гасло педагогiчного колективу школи.

Є школи, в яких цiнується слово - i це добре!

Є школи, в яких цiнується справа - i це добре!

Є школи, в яких цiнується Особистiсть - ми за цю школу!

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 Харківської міської ради Харківської області працюють вчителі, якi складають стабiльний творчий колектив.

Серед них:

«спеціаліст вищої категорії» -9 осіб;

«спеціаліст І категорії» -12 осіб ;

«спеціаліст ІІ категорії» -3 осіб ;

«спеціаліст » -7 осіб;

Мають педагогічне звання «старший учитель» - 6 осіб.

Четверо з них - це випускники школи, якi в найкращий спосiб пiдтримують та продовжують традицiї своїх наставникiв у навчаннi та вихованнi учнiв.

Дякуємо вчителям, які підготували учнів, переможців та призерів шкільних і районних предметних олімпіад, конкурсів, турнірів.

/Files/images/досягнення.jpg

У 2014/2015 навчальному році це:

Булатова Тамара Василівна, вчитель біології (Коломієць Андрій , учень 8-А класу, біологія - І місце; Юнік Денис , учень 8-А класу – біологія –ІІ місце, Урясова Оксана , учениця 9-А класу,- екологія – ІІ місце)

Ціп Оксана Володимирівна, вчитель історії та правознавства(Юнік Денис , учень 8-А класу, історія – І місце, Урясова Оксана , учениця 9-А класу, правознавство – ІІІ місце ).