/Files/images/2023- НМТ.jpg

Структура мультитесту у 2024 році подібна до структури тестів 2023 року, тому демоверсії предметних тестів, які оприлюднювались минулоріч, залишаються актуальними.

Майбутні учасники мультитесту можуть пройти демоверсії предметних блоків НМТ онлайн.

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували демонстраційні варіанти предметних тестів — складників національного мультипредметного тесту (НМТ 2024).

З ними можна ознайомитися у відповідній рубриці.

Предметні тести, надані в окремих pdf-файлах, будуть зручними для тих, у кого повільний інтернет або немає змоги працювати впродовж тривалого часу з комп’ютером або іншим гаджетом. Наприкінці кожного тесту наведено правильні відповіді, тож ви зможете одразу перевірити себе.

УКРАЇНСЬКА МОВА

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

МАТЕМАТИКА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

АНГЛІЙСЬКА МОВА

БІОЛОГІЯ

ФІЗИКА

ХІМІЯ

ГЕОГРАФІЯ

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета.

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із демонстраційним варіантом тесту на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними.

НМТ -2023

Онлайновий варіант тесту

Посилання для завантаження файлу

Українська мова

Посилання на файл

Історія України

Посилання на файл

Математика

Посилання на файл

Англійська мова

Посилання на файл

Фізика

Посилання на файл

Біологія

Посилання на файл

Хімія

Посилання на файл

Німецька мова

Посилання на файл

Французька мова

Посилання на файл

Іспанська мова

Посилання на файл

Кiлькiсть переглядiв: 165