ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ

/Files/images/2023- ел підр.jpg

Якими б перевагами не були наділені паперові підручники, але вони однозначно поступаються електронним аналогам у компактності, зручності та доступності.

Упровадження електронних посібників та підручників полегшує роботу вчителя, а навчання дітей робить більш цікавим і ефективним.

Електронні підручники — це, звісно, зручно. Замість купи книжок у рюкзаку достатньо одного гаджета, який зберігає всю необхідну інформацію. У світі є країни, які вже повністю перейшли на такий формат.

Для зручності учнів та батьків на нашому сайті ви зможете знайти всі підручники в електронному вигляді на 2023/2024 навчальний рік.

Загрузити їх ви зможете за посиланням.

Електронні версії шкільних підручників можна знайти і завантажити в багатьох місцях Інтернету, але будьте уважні, так як здебільшого посилання будуть непрямими, заплутаними або навіть шкідливими.

Посібники серії "Шкільна бібліотека"