/Files/images/2023- Клас.jpg

Учні 6 класу мають можливість скористатися електронними шкільними підручниками, які відповідають новій українській школі (НУШ) за програмою 2023.

АНГЛІЙСЬКА МОВА (6-Й РІК НАВЧАННЯ) підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) ( авт. Амалія Уолкер, Ненсі Левіс, Олександр Любченко)

ГЕОГРАФІЯ підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти ( авт. Довгань Г. Д.)

ЕТИКА підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти ( авт. Мартинюк О. О., Гісем О. О.)

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ніколенко О. М., Мацевко-Бекерська Л. В.,Рудніцька Н. П., Ковальова Л. Л., Туряниця В. Г., БазильськаН. М., Гвоздікова О. В.. Лебедь Д. О.)

ЗДОРОВ’Я, БЕЗПЕКА ТА ДОБРОБУТ підручник інтегрованого курсу для 6 класу закладів загальної середньої освіти ( авт. Тагліна О. В.)

ІНФОРМАТИКА підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти ( авт. Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопалов Є. А.)

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ. ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти ( за редакцією В’ятровича В. М., авт. Гісем О. В., Гісем О. О.)

МАТЕМАТИКА підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. , у 2-х частинах)

МИСТЕЦТВО підручник інтегрованого курсу для 6 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Рубля Т.Є., Щеглова Т.С.)

ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ підручник інтегрованого курсу для 6 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Гільберг Т. Г., Балан П. Г., Крячко І. П., Стократний С. А.)

ТЕХНОЛОГІЇ підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти ( авт. Ходзицька І. Ю., Горобець 0. В., Медвідь 0. Ю., Пасічна Т. С., Приходько Ю. М.)

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти ( авт. Авраменко О.)

УКРАЇНСЬКА МОВА підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти ( авт. Заболотний О. В., Заболотний В. В.)