/Files/images/20- дист навчання.jpg

Добірка корисних ресурсів, інструментів, симуляцій для вчителів математики, іноземних мов, української мови та літератури

35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ

Діджитал платформи для проведення інтерактивних модулів на уроці

На урок

На платформі зібрані всеукраїнські онлайн-курси, олімпіади та журнал для школярів. Ресурс спеціально створений для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати справді якісні знання, а головне—в цікавому форматі.

Доступна освіта

Платформа пропонує доступну освіту кожній дитині. Тут можна легковивчити українську мову і літературу, історію України, а також підготуватися до Державної підсумкової атестації та ЗНО з цих предметів.

Книга-мандрівка. Україна

Онлайн-серіал про видатних або майже невідомих українських діячів науки, освіти, культури і не тільки. У коротких серіях дітям розповідають про Київську Русь, Запорізьку Січ, винахід Івана Пулюя, чорний квадрат Малевича, творчість Лесі Українки таще багато про що інше. Інформація подається зрозумілою дітям мовою, з жартами та сучасними аналогіями.

Цікава наука

YouTube-канал, де зібрано багато науково-популярних та освітніх відео. Усі вони перекладені та озвучені українською мовою. Учні можуть дізнатися цікаву інформацію з фізики, біології, математики, географії та астрономії. Автори каналу у доступній для дітей формі відповідають на питання: «Як долетіти до Сонця?», «Чому небо блакитне?», «Як кава впливає на ваш мозок?», а також розвінчують поширені у нашому суспільстві міфи.

Довколаботаніка

YouTube-канал з роликами про рослини, комах та деяких ссавців. Цікавим канал буде для учнів старших класів. Крім корисних знань безпосередньо з ботаніки, також можна дізнатись більше про динозаврів, Нобелівських лауреатів і про фауну «Гри престолів».