/Files/images/2020- дист 5-11.jpg

Період воєнного стану- це серйозне випробування для усіх учасників освітнього процесу! Але це й чудова можливість навчитися користуватися актуальними навичками 21 століття — вміння працювати на відстані, добре розумітися на технологіях та бути медіаграмотним. Як ми будемо працювати?

З 01.09.2023 року освітній процес організовано з використанням технологій дистанційного навчання у синхронному та асинхронному режимах. Уроки проводимуться на онлайн платформі Humanі з затвердженим на початок року розкладом уроків, із дотриманням вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Наша школа працює на освітній платформі Human

/Files/images/2023- ХУМан.jpg

HUMAN-українська Ed-tech компанія, що розроблює та впроваджує продукти для цифровізації українського освітнього процесу з урахуванням різних рівнів матеріально-технічного забезпечення та цифрової грамотності в закладах освіти.

HUMAN забезпечує комплексну цифровізацію освітніх закладів шляхом консолідації інструментів для організації освітнього процесу, комунікації та аналітики в єдиній системі.

1. Необхідно надати класному керівнику електронну пошту для реєстрації Вашої дитини

2. На електронну пошту прийде лист-запрошення. В ньому буде код приєднання до закладу. Скопіюйте його.

3. Перейдіть на HTTPS://HUMAN.UA/. Створіть обліковий запис дитини .

Вимоги до паролю: не менше 8 символів, великі і малі літери, цифри

4. На вказану електронну пошту прийде лист з підтвердженням пошти. Після підтвердження Буде можливість авторизуватися на сайті HUMAN, використовуючи e-mail і пароль, вказаний при реєстрації

5. Приєднайтесь до нашої школи.

1.Увійдіть в систему HUMAN

2. На сторінці профілю HUMAN натисніть на "плюс"

3.Введіть Код приєднання з листа-запрошення.

4.Приєданний заклад з'явиться в профілі HUMAN

ВІТАЄМО! ВИ в системі!