/Files/images/2023- увага.jpg

Платформа є онлайн платформою, на якій Користувачі можуть реалізовувати та впроваджувати окремі проєкти, діяльність та/або її окремі аспекти, пов'язані з процесом навчання та виховання в Школі, не замінюючи, але доповнюючи його в рамках, що не суперечать чинному законодавству України. Платформа є онлайн-системою, яка забезпечує обмін інформацією між її Користувачами відповідно до технічних можливостей Платформи.

Інструкції для вчителів, учнів та батьків:

Довідковий центр HUMAN

Шановні батьки! Адміністрація та педагогічний колектив закладу освіти докладають усіх можливих зусиль для налагодження та вдосконалення процесу дистанційного навчання. Саме тому нам важлива Ваша думка.

/Files/images/2023- хочемо.jpg

Підтримуйте зв'язок з гімназією

1. Інформуйте нас про потреби вашої дитини і про будь-які зміни в сімейних обставинах.

2. Встановіть і регулярно підтримуйте контакт з класним керівником вашої дитини.

3. Систематично перевіряйте: домашні завдання дитини, відвідуваність і успіхи в навчанні.

4. Реагуйте на всі повідомлення з гімназії.

Приходьте в наш шкільний дім, телефонуйте

(057) 725-84-24,

звертайтесь за електронною поштою:

sch44@kharkivosvita.net.ua