ДОПОМАГАЄМО МАЙБУТНЬОМУ ПЕРШОКЛАСНИКУ АДАПТУВАТИСЬ ДО ШКОЛИ

Підготовча школа для майбутніх першокласників на базі нашої школи.

Для кращої адаптації дітей перед навчанням у школі проводяться підготовчі заняття.

Основним завданням роботи груп інтенсивної підготовки до навчання в школі дітей шестирічного віку, є:
- формування творчої особистості майбутнього школяра;
- розвиток мислення дитини, приведення в систему її практичного досвіду;
- закладення основ елементарної навчальної діяльності.

Наша школа кожного року проводить набір учнів до першого класу. У початковій школі працюють висококваліфіковані педагоги з досвідом роботи понад 10 років. Викладання проводиться за сучасними методиками і у відповідності до вимог сьогодення, направлене на високий рівень підготовки учнів з усіх предметів, розвитку їх здібностей та створення комфортного психологічного клімату для кожної дитини .

Вчителі, які проводять заняття, - вчителі майбутніх першокласників (Барська Ольга Станіславівна, Гладченко Оксана Анатоліївна).

Заняття у школі проводяться щосереди з 17.00 до 18.00.

На подальших заняттях діти будуть вчитися спілкуватись один з одним, ліпити, малювати, робити перші спроби письма, слухати казки та інсценізувати їх. Вже після першого заняття діти з великим бажанням чекають наступної зустрічі зі своїми майбутніми однокласниками та зі своїми учителями.

/Files/images/першак.jpg /Files/images/первачки.jpg

/Files/images/першачки.jpg /Files/images/першаки 2016.jpg