Прийшла Масляна до нас, її зустрічаємо.

Масляна – популярне народне свято, що дійшло до наших днів ще з язичницьких часів.

Масляна здавна пов’язувалося із весняним пробудженням природи та була для українського народу особливим святом. Учні нашої школи продовжили старовинні традиції та влаштували справжнє весняне свято з млинцями, пиріжками та українським народним вбранням!

З веселими піснями, гарним настроєм учні, батьки, вчителі зустрічали весну та проводжали зиму. Батьки приготували обрядову їжу: частували дітей та вчителів смачними млинцями, бубликами, чаєм та іншими смаколиками. На святі була присутня Бобейко А.Є., депутат Харківської міської ради, яка привітала присутніх зі святом.

Учні із задоволенням брали участь у веселих хороводах, конкурсах. Розваги «Масляної» вдалися на славу!

Кульмінацією дійства стало спалювання опудала зими.

В народі кажуть: «Розлилося масло по дорозі, то унось, зима, свої ноги».

Розпочався новий відповідальний життєвий цикл. Весна – це час надії і сподівання, це радість і впевненість у своїх силах. А тому кожному ми бажаємо бути веселим, як весна, багатим, як літо, щедрим, як осінь і здоровим, як зима.

Галерея "Прийшла Масляна до нас, її зустрічаємо (24.02.2017)"