НОВИНИ ТАБІРНОГО ЖИТТЯ

Літо – найвеселіша для дітей пора року. Адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Неповторні тому, що пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги, нові зустрічі. Стільки всього цікавого можна побачити, навчитися та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

Наш пришкільний табір «ДРУЖБА» – саме для Вас!

Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб оздоровлення дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім'я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Навіть путівка в заміський табір вимагає значних матеріальних витрат. Оздоровлення ж у пришкільному таборі стає доступним кожній сім'ї.

Протягом перших днів на дітей чекали творчі заняття, цікаві прогулянки, екскурсії, культпоходи, спортивні змагання, співпраця з дитячими будинками творчості та районною бібліотекою.

А далі буде цікаво та весело!!!

Галерея "Наш пришкільний табір «ДРУЖБА» –для Вас! (29.05-06.06.2017)"