Художника Іллю Рєпіна надихала Україна

Життя і творчість Іллі Юхимовича Рєпіна, людини-епохи, неперевершеного художника, тісно пов’язані з Україною, її історією та народним побутом.

Він був українцем як за походженням, так і по духу.

10.06.2017 року за ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з Департаментом міжнародного співробітництва Харківської міської ради за організаційної підтримки Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради було проведено соціальну автобусну екскурсію «Чугуївські етюди на тлі історії. Видатний живописець Ілля Рєпін» для дітей пільгового контингенту.

Діти відвідали художньо-меморіальний музей Іллі Рєпіна, відчули подих історії й заново відкрили для себе особистість геніального майстра пензля та письменника.

/Files/images/екскурс.jpg /Files/images/екскурсія.jpg