За нашу рідну Україну, що зберегли за всі віки – Широким степом пісня лине, шануймо вас, захисники!

6 грудня – День Збройних Сил України. Це свято відзначається саме цього дня тому, що у 1991 році Верховною Радою був прийнятий Закон України «Про Збройні Сили України». Особливого значення набуває ця дата зараз, коли найкращі сини українського народу зі зброєю в руках боронять нашу свободу і право на незалежність на східних рубежах держави.

День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

До Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання підростаючого покоління в школі було проведено ряд заходів.

- виставка дитячих малюнків «Вітаємо захисників Вітчизни»;

- тематичні виховні години «Збройні Сили України»;

- акція «Малюнок солдату».

Для старшокласників були організовані військово-патріотичні змагання. У цих змаганнях учні показали гарні результати і з фізичної підготовки, з військової та медичної підготовки.

Шкільний парламент провів відкрите засідання на тему: «Ми – юні патріоти України», на яке було підготовлено повідомлення про досягнення української армії за роки незалежності України.

Події двох останніх років, на жаль, за трагічних і болісних обставин, дали українцям достатньо героїв. Тепер варто зробити все, щоб про них не забули. Це істині патріоти нашої держави. Це люди, які захищають честь, свободу, незалежність, соборність. Про цих славетних людей потрібно пам’ятати все життя і передавати пам’ять про них своїм нащадкам.