Історія воістину свідок часу, світло істини, життя пам’яті.

Школа – це простір життя дітей. У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому всю діяльність навчання ми намагаємося будувати так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя. Сучасне покоління формується в динамічному світі, в умовах постійного змінюваного інформаційного простору, що вимагає від молоді уміння швидко вирішувати життєві проблеми.

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення правознавства та історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії з 29 січня по 02 лютого 2018 року в школі було проведено Тиждень історії та правознавства.

Ми вшанували одну з найпрекрасніших наук - древню і вічно молоду історію!

Історія - наука, яка вивчає минуле. Історія - це також теперішнє, яке вийшло з минулого, яке завжди з нами і навкруги нас.

Впродовж тижня вчитель історії Ціп О.В. провела чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – інтелектуально – розважальна гра для учнів 7-х класів «Лабіринтами минулого», «Історичний марафон» для 8-х класів, гра «Колесо історії» 10 -11 класи.

Незабутні враження залишилися в учнів 6-х класів від віртуальної подорожі «Мандруємо країнами Стародавнього світу».

По класам відбувався виступ лекторської групи старшокласників із доповіддю на тему « Мої права та обов’язки. Правовий захист у сучасному суспільстві», учням школи були вручені інформаційні бюлетені.

Тиждень історії довів, що «Історія - це дійсно свідок часів, світило істини, життя та пам’яті, наука майбутнього», а «Історія світу - це біографія великих людей».

Загалом, цей тиждень видався доволі цікавим і повчальним для кожного учня школи.

/Files/images/истор.JPG