ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Найважливішим із завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості,бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання.

Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи в школі з 05 лютого по 09 лютого 2018 р.

Девіз Тижня початкової школи: «Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитись, розквітнути»

Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

Мета тижня початкової школи:

• продемонструвати кращі уроки вчителів

• поділитися досвідом роботи

• підвищувати інтерес учнів до предметів

• розширювати й поглиблювати знання та вміння учнів із предметів

• реалізувати на практиці основні принципи особистісно-орієнтованого підходу до навчання;

• створювати сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях

• розвивати творчі здібності учнів.

Кожен день мав певне спрямування:

Понеділок – «Ми – маленькі зернятка до праці готові».

Вівторок - Не кажи не вмію, а кажи навчуся».

Середа – «Кличе в коло гра весела».

Четвер – «Чарівна моя Україна».

П’ятниця – «Без сім’ї – немає щастя на землі».

Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися у учнівських колективах. Їх режисерами-постановниками виступали класоводи. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити тиждень цікавим.

Вдало була організована виставка малюнків та дитячих поробок на тему: «Світ очима дітей», яка сприяла цілеспрямованому розвитку дитини, її духовному світу.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи найрозумніші, найталановитіші.