ЗУСТРІЧ З СПІВРОБІТНИКАМИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ: «ЗАКОН І МИ»

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

14 лютого до учнів завітали співробітники патрульної поліції.

З дітьми було проведено пізнавальний урок на правову тематику. Школярі мали змогу ознайомитися з основними правами і свободами людини, дізнатись як захищати себе при порушенні прав дитини.

Працівники поліції привели приклади відповідальності неповнолітніх злочинців за крадіжки, насильство над однолітками та інше. Також відповіли на питання, які виникали в ході бесіди. Розповіли і про адміністративну відповідальність батьків за виховання своїх дітей.

Діти – наше майбутнє! Такі профілактичні бесіди – дуже важливі та необхідні. Спілкування поліцейських з дітьми сприяє формуванню у підростаючого покоління позитивної думки щодо правоохоронної системи в цілому та почуття поваги до професії поліцейського. Дітям важливо знати, що поліцейський є надійним захисником, який охороняє громадський спокій, бореться зі злочинністю та завжди готовий прийти на допомогу

Закінчилася зустріч на шкільному подвір’ї, де школярі мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці працівника поліції.

Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам цих служб за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.

/Files/images/ЛЕКЦИЯ.jpg

/Files/images/ЛЕКЦИЯЯ.jpg