Відзначення Дня Перемоги і Дня пам’яті та примирення.

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги.

Страшна і кривава була Друга світова війна – найжорстокіша з війн в усій історії людства. Втягнувши у свій кривавий мир майже всі народи світу, вона принесла на нашу землю страшні руїни, знищила неоцінені скарби, які людство накопичувало багато століть.

Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

8 Травня- День пам’яті та примирення , 9 Травня – День Перемоги – свята і світлі, і сумні одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною – мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг у день 9 травня – найменше, що ми можемо зробити.

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину в школі було організовано низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.

Напередодні свята кожен клас виготовив тематичні стінгазети, листівки.

8 травня відбулися Уроки Мужності, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні часи. Керівник історико-краєзнавчого гуртка Гужва Л.І. з екскурсоводами шкільного музею провели цікаві екскурсії "Харків в роки війни".

Шкільний Парламент привітав робітників школи - учасників Великої Вітчизняної війни: Діанову Клавдію Яківну, Шаркевич Кіру Олександрівну.

Старшокласники підготували флешмоб «Військовий вальс».

Учні 8-А класу (класний керівник Літвінова Р.О.) підготували мітинг «Я пам’ятаю, я пишаюсь». Пройняті смутком вірші дали змогу учням поринути в важку епоху війни, присутні згадали події 1939-1945 років та віддали шану загиблим солдатам хвилиною мовчання.

У бібліотеці протягом травня буде діяти виставка «Вклонімося великим тим рокам!».

Також учнівський та педагогічний колектив нашої школи приєднався до міських та районних заходів із вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу на честь загиблих у війні та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

/Files/images/виставка.JPG /Files/images/Маки.jpg /Files/images/Вальс.jpg /Files/images/вальс.jpg /Files/images/Экскурсия.jpg