Скляні фантазії.

Ближче до Нового року кожна людина прагне хоч трошки дива.

Напередодні Дня святого Миколая та Новорічних свят учні 3-Б, 4-Б, 5-В класів відвідали фабрику ялинкових іграшок у с. Куп'янськ-Вузловий.

Діти ознайомилися з технологією виготовлення новорічних іграшок і навчилися самі прикрашати їх. Всі учні побували ніби в казці і отримали дуже гарні враження від екскурсії.

В ході виробництва продукція проходить декілька секторів фабрики: скловидування, відділ технічного контролю, сектор металізації, цех окунки, сектор декорування та відділ упаковки. У виробничому штаті цієї компанії працюють досвідчені майстри-склодуви, талановиті художники та дизайнери, які розробляють і втілюють в кулях найоригінальніші ідеї. Кожен виріб проходить ретельну перевірку якості в кілька етапів. Завдяки ефективній побудові виробничого процесу, різдвяні прикраси виготовляються оперативно і великими партіями, з гарантовано високою якістю кінцевого продукту.

Після відвідин фабрики у дітлахів залишаться на пам'ять:

- уявлення про складний і унікальний процес виготовлення іграшок;

- нескінченна різноманітність варіантів розпису ялинкових прикрас;

- таємниці ювелірної майстерності від працівників фабрики;

- найкраща іграшка, створена своїми руками!

Під час екскурсії на фабрику проводився майстер-клас по виготовленню ялинкових прикрас «Іграшка своїми руками», якою можна прикрасити свою новорічну ялинку чи подарувати близьким, розмальовану власними руками.

Галерея "Скляні фантазії (11.11.2019)"