" ВЕСЕЛКА"
/Files/images/весел.jpg
Дорогий друже!
У наше стрімке століття усе менше і менше часу залишається для читання. Ми читаємо на ходу, набігу, похапцем…
Але немає нічого радіснішого, ніжсвіжий, ще пахнучий фарбою новий випуск своєї улюбленої газети. Як здорово відкрити, нарешті, свою улюблену рубрику або, ще краще, побачити в ній свою власну статтю!
Наша газета про шкільне життя, про ті проблеми, які виникають в школі і в нашому повсякденному житті! Про цікаві події та явища!
/Files/images/веселка.jpg
Кожен з вас, учні та шановані батьки, може стати корреспондентом нашої газети: може розповісти про свою проблему, запропонувати обговорення якогось питання, що хвилює вас, написати про цікаві події в школі, в місті, придумати свою цікаву рубрику і стати її ведучим.
Можна стати фоторепортером – відвідувати шкільні заходи, робити прикольні знімки, писати рецензії і друкувати їх в нашій газеті.
Редакція газети чекає на ваші статті і теми для обговорення, нові рубрики, вірші і оповідання, фоторепортажі!
/Files/images/веселк.jpg