Рекомендації щодо роботи з дистанційним курсом

Курс: Київська держава в кінці X – I половині XI ст.

Клас: 7.

Кількість занять: 6.

Кількість тестів для самоконтролю: 2.

Кількість контрольних тестів: 1.

Кількість презентацій: 4.

/Files/images/русь2017.jpg

Зміст:

Заняття №1 : «Київська Русь за часів князя Володимира Великого».

Заняття №2: «Запровадження християнства на Русі».

Заняття №3 : «Київська Русь за часів правління князя Ярослава Мудрого».

Заняття №4 : «Політичний, соціальний устрій та господарське життя Київської Русі».

Заняття №5 «Культурне життя Київської Русі доби розквіту».

Заняття №6 :«Підсумкове заняття контролю і корекції навчальних досягнень учнів із теми «Київська держава в кінці X – I половині XI ст.»

Запропонований дистанційний курс з історії України для учнів 7 класу, з теми «Київська держава в кінці X – I половині XI ст.» відповідає основному напрямку розвитку загальної середньої освіти, стрижнем якої є розвивальна культуро творча домінанта виховання самодостатньої особистості, здатної до самоосвіти і саморозвитку, використання набутих знань і вмінь для творчого розв’язання проблем, критичного мислення опрацювання різноманітної інформації, прагнення змінити на краще своє життя і життя своєї держави.

Сподіваємося, що курс допоможе Вам опанувати цю тему, розширити свої знання з історії України та покращити практичні навички. Заняття складаються з викладу теоретичного матеріалу, планів складання характеристик, усних вправ і завдань та підсумку. Кожен етап закінчується висновком, який треба запам’ятати, він знадобиться тобі на наступних заняттях. Намагайтеся самостійно читати і засвоювати теоретичний матеріал, виконувати практичні завдання і тільки потім перевіряти себе.

Після заняття ви можете переглянути презентацію до нього з метою закріплення знань та перевірити отримані знання за допомогою тестів для самоконтролю.

Глосарій – це словник термінів, які вивчаються в курсі.

Вивчіть їх!

Курс створено відповідно до державного стандарту, відповідає передбаченим навчальною програмою темам курсу історії України 7 клас. Кожному занятті передує цільова орієнтація на те основне нове, про що можна дізнатися, опановуючи його зміст.

Заняття містять найважливіший матеріал для повторення і узагальнення того, що відомо з попередніх класів. У курсі використовуються певні прийоми підвищення ефективності засвоєння матеріалу. Так, широко використовуються схеми, таблиці, презентації.

Бажаємо успіхів!

Кiлькiсть переглядiв: 258