МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ СУСПІЛЬНО - ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

Учителю, будь сонцем, що випромінює людське тепло; будь благодатним ґрунтом для розвитку людських почуттів; сій знання не лише в пам'яті й свідомості твоїх учнів, але, в першу чергу, в їхніх душах і серцях. Ш.А.Амонашвілі

Керівник методичного об’єднання Ціп О.В.

НАШЕ КРЕДО: "Творчий союз учителя та учня - запорука розвитку інтелектуальної, креативної, компетентної особистості учасників освітнього процесу"

ЗАДАЧІ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ :

Працювати над підвищенням професійної майстерності, аналізувати сучасні матеріали та документи, що стосуються професійної діяльності. Розширювати власний кругозір.

- Використовуючи на уроках активні та інтерактивні методи навчання, методи проектів. Сприяти адаптації учнів до сучасних вимог , особливу увагу приділяти розвиваючій меті уроку задля кращої підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та сучасного життя, вміння використовувати отриманні знання з біології, хімії, географії, історії в повсякденному житті.

Особливу увагу приділяти творчим здібностям учнів, покращити та урізноманітнити роботу з обдарованими та талановитими учнями, залучати учнів 9 класів до участі в МАН.

Під час кожного уроку враховувати фізіолого - психологічні особливості учнів різних вікових категорій, раціоналізувати об'єм домашнього завдання.

Розвивати пізнавальний інтерес та творчі здібності при вивченні біології, хімії, географії , історії шляхом залучення дітей до створення наукових проектів, відео зйомок і т.п. з предметів.

Склад методичного об’єднання:

/Files/images/2023- Ціп О.В..jpg

Ціп О.В., вчитель історії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

Кредо:“Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути”.

/Files/images/2023- Русакова.jpg

Русакова Валентина Володимирівна, вчитель географії, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "вчитель- методист"

Кредо:"Любити життя, і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах - шукати істину, у людях – мудрість».

/Files/images/2023-Булатова Т.В..JPG

Булатова Тамара Василівна, вчитель біології, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель»

Кредо:“Праця, оптимізм, постійне самовдосконалення - запорука життєвого успіху”

/Files/images/13- стрічка.jpg

Загороднова Марія Володимирівна, вчитель хімії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

/Files/images/2023- Загороднова.jpg

Педагогічне кредо: "Освіта - скарб, а праця - ключ до нього"

/Files/images/лента.jpg

Павлова Інна Володимирівна, вчитель історії, кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії"

/Files/images/2023-Павлова І.В..JPG

Кредо:"Самовдосконалення - процес, який триває протягом усього свідомого життя" (Сократ)

Пізнай себе – це цікаво!

Створи себе – це необхідно!

Утвердь себе – це можливо!

Прояви себе – це реально!