/Files/images/2024- книга.png

«Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоровʼя» — посібник для освітян закладів загальної середньої освіти, розроблений Громадською організацією «ГО ГЛОБАЛ» у межах проєкту гуманітарного реагування, що впроваджується в Україні міжнародною неурядовою організацією Finn Church Aid (FCA).

Посібник розроблено експертною групою освітян і психологів як зручний та доступний ресурс для допомоги вчителям та шкільним психологам у створенні середовища, чутливого до психічного здоров’я.

Видання містить інформацію з таких тем:

- інструменти для планування заходів щодо промоції психічного здоров’я;

- практики впровадження травмоінформованого підходу у школі;

- інструменти підтримки дітей у сфері психічного здоров’я;

- ресурси та програми, які допоможуть у роботі з дітьми, що постраждали внаслідок війни.

В посібнику ви можете ознайомитись з концепцією школи, чутливої до психічного здоров’я та отримаєте алгоритм її створення.

Дізнаєтесь про принципи та компоненти піраміди психічного здоров’я.

Отримаєте інструменти для планування заходів щодо промоції психічного здоров’я у навчальних закладах.

Навчитесь запроваджувати травма-інформований підхід у практику роботи школи, розвивати резильєнтності на уроках.

Дізнаєтесь про поширені психічні розлади та першу психологічну допомогу тощо.

Посібник “Коли світ на межі змін: школа чутлива до психічного здоров’я”