/Files/images/2023- соц педагог.jpg

У житті кожної людини бувають важкі моменти, кризові ситуації, коли гостро необхідна психологічна допомога і підтримка, яку може надати лише професійний психолог та соціальний педагог.

У нашому закладі освіти є така можливість.

Ти можеш задати будь-яке питання, яке цікавить тебе, на котре важко знайти відповідь.

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН (057) 725-84-24

Для листування: sch44@kharkivosvita.net.ua

Куліш Анастасія Олександрівна, практичний психолог закладу освіти, проводить індивідуальні та групові консультації, діагностику, розвивальну та корекційну роботу, тренінги, психологічну просвіту та профілактику.

Домовлятися про час онлайн консультації за попереднім зверненням (Електоронне листування: anastasiakulish97@gmail.com)

За узгодженням сторін у призначений час практичний психолог надає онлайн-консультації з використанням засобів інтернет-зв`язку.

ГРАФІК ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЙ

День тижня Час
Понеділок 09.00- 15.00
Вівторок 09.00- 15.00

Добровольська Олена Сергіївна, соціальний педагог закладу освіти, здійснює соціально-педагогічний супровід дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей з метою попередження безпритульності, бездоглядності та випадків усіх форм домашнього насильства над дітьми.

Питання, за якими можна звертатися до соціального педагога:

- формування гуманних відносин між учнями та педагогами;

- охорона і захист прав та інтересів учнів;

- вивчення особливостей особистості учня, соціальної ситуації розвитку та умов життєдіяльності;

- вияв інтересів та потреб, проблем і труднощів учнівської молоді;

- створення атмосфери психологічного комфорту для учнів у навчальній та позашкільній діяльності;

- попередження конфліктів в учнівських колективах;

- допомога у професійному самовизначенні;

- орієнтація учнів на здоровий спосіб життя;

- профілактика правопорушень серед неповнолітніх, робота з учнями «групи ризику»;

- взаємодія з педагогами, психологами, батьками або опікунами для надання допомоги учням.

Домовлятися про час онлайн консультації за попереднім зверненням (Електоронне листування: Elenka.dobrowolskaya@gmail.com).

За узгодженням сторін у призначений час соціальний педагог надає онлайн-консультації з використанням засобів інтернет-зв`язку.

ГРАФІК ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЙ

День тижня Час З ким проводиться
Вівторок15:00-16:00Батьки, учні, педагоги (за попереднім записом)
Четвер15:00-16:00Батьки, учні, педагоги (за попереднім записом)