/Files/images/2023- ПІДТРИМКА.png

Як же мотивувати себе но нових звершень та до навчання в умовах війни?

* Пригадати, для чого це робиться. Краще навіть письмово, бо від написаних відповідей на питання «Навіщо мені іноземна мова», «Для чого ходити на курси першої допомоги» або «Навіщо вчитися в’язати гачком» важче відмахнутися, їх складніше ігнорувати.

* Усвідомити вигоди. Перелічіть усі переваги, які дасть успішне навчання (повагу викладачів та одногрупників, успішна здача іспитів, вступ до ВНЗ або захист дипломної роботи, перспективна робота, можливість переїхати в інше місто або іншу країну, шанс отримати високооплачувану спеціальність).Вигоди повинні бути конкретними, а не абстрактними.

* Маленькими кроками до великої мети. Розбийте великі цілі на дрібніші проміжні етапи. У навчанні дуже важливо прослідковуватидинамікувласнихуспіхів. Тому необхідно розбити велику ціль (наприклад, вивчення англійської мови) на маленькі завдання (наприклад, вивчення 1000 слів, опанування перфектними часами і так далі) і досягати їх. Не забувайте себе хвалити за успіхи. Святкуйте навіть маленькі перемоги, це допоможе створити позитивні навички. Не обов’язково щоразу купувати торт. Достатньо просто відзначити, що трапилося щось хороше.

* Правильно розпоряджайтеся своїм часом. Намагайтеся вчитися і відпочиватиза певним режимом. Слідкуйте за своїм здоров’ям, їжте фрукти, пийте воду, гуляйте, відпочивайте, за можливості – в один і той же час. Психологи стверджують, що рутинні ритуали, навіть найпростіші (чищення зубів, причісування, нанесення крему), створюютьвідчуття контролюнад ситуацією.

ЯК НЕ ЗЛАМАТИСЯ: ПОРАДИ УЧНЯМ

Не відкладайте відчуття радості.

Людина прагне радості навіть під час війни — подивіться відео з нашими військовими, де вони танцюють, а на фоні п’ють каву, їдять чіпси, сміються тощо.

Або підберіть контент за своїм смаком: смішні домашні тварини, спортивні перемоги улюбленої команди.

Але свідомо позбуватися того, що приносить нам позитивні емоції тільки через думку, що війна позбавила на цього права, не варто. Врешті, це може призвести до стресу, емоційного вигорання та депресії.

Долаємо паніку. 46 вправ і порад, як стабілізуватися під час війни

Безпечна поведінка дітей під час війни

Правила поведінки вдома та на вулиці під час воєнного стану.

Кiлькiсть переглядiв: 76